Doświadczenie

Porady prawne Założyciel Kancelarii Adam Majka jest absolwentem prawa Uniwersytetu Łódzkiego. Doświadczenie zdobywał pracując w oddziałach zajmujących się doradztwem podatkowym spółek Price Waterhouse Poland Sp. z o.o. oraz Price Waterhouse Polska Sp. z o.o. oraz we wiodącej na terenie Łodzi kancelarii prawniczej. W trakcie pracy zawodowej pełnił również funkcję likwidatora spółki z branży przewozowej z udziałem kapitału niemieckiego. Od 2003 roku wykonuje zawód radcy prawnego. Od końca 2004 roku prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego. Począwszy od kwietnia 2009 r. pozostaje członkiem Rady Nadzorczej Monnari Trade S.A. z siedzibą w Łodzi.

W swojej dotychczasowej praktyce Adam Majka świadczył pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych oraz dla małych przedsiębiorstw rodzinnych, jak i dla dużych przedsiębiorców jak spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, czy też przedsiębiorstwa będące częścią międzynarodowych grup, a także klientów instytucjonalnych jak szkoły niepubliczne o uprawnieniach szkół publicznych. Współpraca z tak różnymi klientami wzbogaca doświadczenia i podnosi kompetencje w wykonywaniu usług prawniczych z korzyścią dla Kancelarii jak i jej klientów.
Radca prawny Adam Majka jest autorem publikacji:
  • "Niektóre prawne i bilansowe aspekty opodatkowania fuzji spółek kapitałowych" Kwartalnik Prawa Podatkowego nr 2 z 1999 r. Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych - Łódź, "Opodatkowanie podatkiem VAT operacji dokonywanych w składach celnych" Kwartalnik Prawa Podatkowego nr 3 z 2000 r. Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych - Łódź.